• باید مطابق با نرخ تورم روی اجزای تعرفه های پزشکی کار کنیم

  رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران، در ارتباط با تعیین تعرفه های پزشکی سال ۱۴۰۰ توضیحاتی ارائه داد و گفت: گفت: باید مطابق با نرخ تورم و افزایش حقوق و دستمزد روی اجزای تعرفه ها کار کنیم تا بتوانیم در سال ۱۴۰۰ تعرفه ها را به میزان واقعی خود نزدیک کنیم.

  يکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ ۰۷:۴۹
 • وزارت بهداشت از بانک جهانی وام دریافت کرد

  معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت گفت: برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۰۵ وزارت بهداشت موفق شد که وامی که حق مسلم ما از مراجع بین المللی بود را از بانک جهانی دریافت کند.

  سه شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۷:۱۲
 • ارز دارو سال آینده تک نرخی می‌شود

  عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق و پس از تصویب نهایی در صحن علنی مجلس، ارز دارو در سال آینده تک نرخی می‌شود اما نرخ دقیق آن را دولت تعیین می‌کند.

  چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۸:۰۴
 • ارائه مشوق‌های بیمه‌ای برای اجرای طرح نسخه الکترونیک از نیمه دوم بهمن

  مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: برای جلوگیری از تحمیل هزینه‌ها به مطب پزشکان، داروخانه‌ها و سایر مراکز پاراکلینیک از نیمه دوم بهمن ماه برای اجرای طرح نسخه الکترونیک مشوق‌هایی از جمله افزایش حداقلی در ویزیت از سوی بیمه و تسهیلات بدون ضامن در نظر گرفته شده است.

  چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۷:۵۹
 • وزارت بهداشت موفق به دریافت وام از بانک جهانی شد

  معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت گفت: برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۰۵ وزارت بهداشت موفق شد، وامی را که حق مسلم ما از مراجع بین المللی است، از بانک جهانی دریافت کند. وی افزود: با وجود کارشکنی جدی آمریکایی‌ها که در هیات مدیره بانک جهانی تلاش کردند این وام در اختیار ایران قرار نگیرد، خوشبختانه با تلاش‌های صوزت گرفته حدود ۸۰ دستگاه سی تی اسکن از محل این وام، وارد کشور و در مدت چهار ماه اخیر در بیمارستان‌ها نصب شد.

  شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ ۰۸:۵۴
 • رونق صنعت پلاسما در کشور سبب ارز آوری می‌شود

  معاون اجرایی مرکز اهدای پلاسمای بیودارو ضمن تاکید بر نهادینه شدن فرهنگ اهدای پلاسما افزود:‌ اکنون صنعت پلاسما یک صنعت پیشرفته در جهان است و در صورت رونق آن در کشور می تواند منبعی برای ارزآوری باشد.

  دوشنبه ۱۵ دي ۱۳۹۹ ۰۹:۵۱
 • هزینه ۲۰۰ میلیون دلاری برای خرید واکسن اقتصاد کشور را راه می‌اندازد

  رئیس کل سازمان نظام پزشکی گفت: هزینه واکسن‌های تولید شده در دنیا بین ۴ تا ۴۰ دلار برای هر واکسن است، اگر دولت ۲۰۰ میلیون دلار برای خرید واکسن هزینه کند می‌توانیم اقتصاد کشور را راه بیندازیم و هرگونه تاخیر در این زمینه و منتظر ماندن تا تابستان به زیان کشور است.

  دوشنبه ۱ دي ۱۳۹۹ ۰۹:۲۵
v Next6665647654321صفحه 1 از 66 (1313)
حامیان مجله