• چگونه دارو و تجهیزات پزشکی غیراستاندارد در کانال مصرف قرار می‌گیرد؟

  سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس، در واکنش به انتشار خبری توسط پلیس فتا در مورد تولید دارو و تجهیزات پزشکی در کارگاه‌های غیرمجاز بابیان‌اینکه چطور ممکن‌است محصولات غیراستاندارد در کانال مصرف قرار گرفته باشد، راه‌اندازی پرونده الکترونیک سلامت را نقطه پایان بروز تخلف در این حوزه دانست.

  سه شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۱۳:۰۴
 • درآمدهای کلان نصیب بسیاری از پزشکان نمی‌شود

  نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه درآمدهای کلان نصیب بسیاری از پزشکان نمی‌شود، گفت: تعرفه‌های پزشکی نیازمند بازنگری است زیرا بیماران در دهک‌های اقتصادی پایین جامعه توان پرداخت هزینه ها را ندارند.

  سه شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۴۶
 • تحریم های یکجانبه و ناعادلانه بر پوشش همگانی سلامت اثر می گذارد

  وزیر بهداشت گفت: ما متعهد به اطمینان از دسترسی همه افراد به بسته جامع با کیفیت و موثر خدمات سلامت بدون تحمل مشکلات مالی هستیم و گزارش مشترک وزارت بهداشت ایران و سازمان جهانی بهداشت در زمینه نقشه راه دستیابی به پوشش همگانی سلامت دیروز منتشر شد.

  دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۲۱:۲۳
 • وزیر بهداشت عازم ژنو شد

  وزیر بهداشت، به منظور شرکت در هفتاد و دومین اجلاس مجمع جهانی سلامت، به ژنو سفر کرد.

  دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹
 • تعرفه‌های سال ۹۸ را اصلاح کنید

  روسای ۴ انجمن علمی پزشکی کشور در نامه‌ مشترکی خطاب به معاون اول رییس‌جمهور، خواستار تجدیدنظر آنی و اصلاح مصوبه تعرفه درمان ۹۸ شدند.

  يکشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵
 • ضرر ۲۳۰۰ میلیاردی بیمه‌ها از طرح تحول سلامت

  با گذشت چند سال از آغاز طرح تحول سلامت و آشکار شدن زوایای مختلف آن، یک عضو سندیکای بیمه‌گران ایران از ضرر و زیان ۲۳۰۰ میلیارد تومانی صنعت بیمه از اجرای طرح تحول سلامت خبر داد.

  شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۲۱:۳۶
v Next765432[1]صفحه 1 از 7 (123)
حامیان مجله