• تمدید مدت اعتبار مجوز طرح ترافیک ۹۸ تا پایان خردادماه ۹۹

  رئیس کل سازمان نظام پزشکی در نامه ای خطاب به شهردار تهران با اشاره به اعلام سازمان حمل و نقل و ترافیک تهران مبنی بر پایان اعتبار مجوز طرح ترافیک سال ۹۸ در تاریخ ۳۱ فروردین و نیز درگیری مستقیم کادر درمانی پزشکی و پیراپزشکی با بحران بیماری کووید-۱۹ گفت : خواهشمند است دستور فرمایید مساعدت ممکن در جهت تمدید مدت اعتبار مجوز طرح ترافیک ۹۸ تا پایان خردادماه ۹۹ و نیز امکان تهیه بلندمدت این مجوز فراهم گردد.

  شنبه ۹ فروردين ۱۳۹۹ ۱۳:۰۵
 • وزیر بهداشت ۲۵۰ میلیون یورو از رئیس جمهور درخواست کرد

  وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رییس ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در نامه ای از رئیس جمهور درخواست ۲۵۰ میلیون یورو ارز برای درمان بیماران کرونایی و تهیه لباس و ماسک و تجهیزات بیمارستانی برای حدود بیست هزار تخت و پرسنل کرد.

  سه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲
 • نظام ثبت بیماری کرونا در کشور آغاز شد

  معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار داشت: مقدمات نظام ثبت بیماری کرونا در کشور فراهم و کار در این زمینه آغاز شده است.

  دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۵۰
 • توزیع ژل‌های ضدعفونی در داروخانه‌های تهران

  مدیر کل داروی سازمان غذا و دارو با شیوع ویروس کرونا از توزیع ژل های ضدعفونی در داروخانه‌های تهران خبر داد و گفت: محلول های ضدعفونی کننده از امروز در ۷۰۰ داروخانه تهران، توزیع می‌شود.

  شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۳۳
 • ده‌ها میلیون ماسک این هفته وارد بازار می‌شود

  رئیس سازمان غذا و دارو گفت: ده‌ها میلیون ماسک خارجی از انواع مختلف طی امروز و روزهای آینده وارد کشور می شود و علاوه بر مراکز بهداشتی- درمانی در داروخانه‌ها نیز توزیع می‌شود.

  شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۵۶
 • شماره تماس ۴۰۳۰ برای پاسخگویی به سوالات کرونایی

  رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، از شماره تماس ۴۰۳۰ برای پاسخگویی به سوالات کرونایی خبر داد و گفت: آمار کرونا نیز هر روز ساعت ۱۳ از طریق وزارت بهداشت اعلام می‌شود.

  پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ ۲۱:۳۵
 • جلسه اضطراری هیات رئیسه شورایعالی نظام پزشکی تشکیل شد

  بدنبال اپیدمی ویروس کرونا و وجود اشکالات متعدد در مدیریت این همه گیری و نرخ انتقال بالای آن و مالا افزایش سریع تعداد مبتلایان و بروز عوارض جسمی، روحی روانی و اجتماعی و غیره، جلسه اضطراری هیات رئیسه شورای عالی نظام پزشکی جهت بحث و بررسی پیرامون این مسئله تشکیل شد.

  چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۰:۳۰
v Next6261607654321صفحه 1 از 62 (1240)
حامیان مجله