• دستور رییس جمهوری به استانداران قم و گیلان: همه امکانات بسیج شود

  رییس جمهوری در تماس تلفنی با استانداران قم و گیلان، ضمن دریافت تازه‌ترین گزارش‌ها و اقدامات انجام شده برای کنترل و ریشه‌کنی بیماری کرونا در این دو استان، دستورات لازم را برای تسریع در پیشبرد روند برنامه‌های ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا ابلاغ کرد.

  دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۰:۰۳
 • تمهیدات وزارت بهداشت برای کنترل مرزها

  میزان ابتلا به کرونا ویروس در سطح جهان با افزایش روبرو بوده است رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت ضمن اشاره به روند افزایشی شیوع کروناویروس در جهان از تمهیدات این وزارتخانه برای کنترل مرزها خبر داد.

  يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۶:۱۹
 • دستور رئیس‌جمهوری برای تشکیل ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا

  رئیس جمهور که پیش از این به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دستور تشکیل ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا را داده بود، با صدور حکم و ابلاغ جدیدی به وی ماموریت داد تا ضمن تشکیل جلسات مستمر این ستاد، از تمام توان مجموعه‌های ذی‌ربط به منظور کمک به جلوگیری از شیوع و ریشه‌کنی هر چه سریع‌تر این بیماری بهره گرفته و به طور مستمر به وی گزارش دهد.

  يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶
 • تعویق زمان برگزاری ۴ آزمون وزارت بهداشت

  رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی از تعویق زمان برگزاری آزمون‌های علوم پایه، پیش کارورزی، جامع داروسازی "۱۸۰ واحدی" و پذیرش دستیاری خبر داد.

  يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۱۷
 • پسماند بیماران مبتلا به کرونا در اتاق‌های ایزوله انجام می‌شود

  معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت گفت: در مورد دفع زباله های بیمارستانی خاطر مردم آسوده باشد. چراکه زباله های بیمارستانی با روش علمی و کاملا ایمن، توسط دستگاه های بی خطرساز معدوم می شوند. این پروسه در مورد پسماند بیماران مبتلا به کرونا در اتاق های ایزوله انجام شده و پس از آن به سیستم های ویژه شهرداری تحویل داده می شود.

  يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۳۸
 • داروخانه‌ها تا اطلاع ثانوی مجاز به خرید ماسک نیستند

  رئیس سازمان غذا و دارو بخشنامه جدیدی به منظور عرضه انواع ماسک در کشور را به تمام تولید کنندگان، توزیع کنندگان، واحدهای صنفی، شرکتهای پخش دارویی، عرضه کنندگان و داروخانه‌های سراسر کشور ابلاغ کرد که براساس آن داروخانه‌ها تا اطلاع ثانوی مجاز به خرید ماسک نیستند.

  يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۲۲
 • کرونا، همایش‌های علوم پزشکی را لغو کرد

  مشاور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از لغو تمام همایش‌ها و کنگره‌های تمام دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور تا اطلاع ثانوی برای پیشگیری از انتقال ویروس کرونا خبر داد.

  شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۶:۳۹
 • جشنواره تقدیر از دانشجویان نمونه کشوری

  بیست و هشتمین جشنواره تقدیر از دانشجویان نمونه کشوری عصر شنبه با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس‌جمهوری،منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد.

  شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۶:۲۹
 • وزیر بهداشت درباره کرونا به مجلس توضیح می‌دهد

  رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر بهداشت در جلسه علنی مجلس درباره اقدامات این وزارتخانه برای پیشگیری از شیوع کرونا به نمایندگان مجلس توضیح می‌دهد.

  شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۵۵
 • اتاق اطلاع‌رسانی کرونا در وزارت بهداشت تشکیل می‌شود

  مقابله با این بیماری پروژه مشترک مردم و حاکمیت سیاسی است سخنگوی دولت از اتاق اطلاع‌رسانی کرونا در وزارت بهداشت خبر داد و نوشت: برای اطلاع‌رسانی دقیق و شفاف، از شنبه اتاق اطلاع‌رسانی کرونا با حضور خبرنگاران در روابط عمومی این وزارتخانه تشکیل می‌شود.

  شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۶:۵۰
v Next6665648765321Prevصفحه 6 از 66 (1313)
حامیان مجله