• نسخ‌ چه پزشکانی امسال "الکترونیک" می‌شود؟

  مدیرکل دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت از ورود طرح نسخه نویسی الکترونیک به مرحله اجرایی خبر داد و گفت: در سال جاری درصدد تکمیل این برنامه برای بیمه شدگان مشمول نظام ارجاع هستیم، به خصوص در استان‌های فارس و مازندران که پزشک خانواده در آن مستقر شده و بیمه‌شدگان روستایی که از مراکز بهداشتی درمانی به سطوح بالاتر ارجاع می‌شوند.

  سه شنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳
 • مکانیسم پرداخت در سیستم بهداشت و درمان اصلاح شود

  نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مکانیسم پرداخت در سیستم بهداشت و درمانی باید اصلاح شود و چنانچه اصلاح نشود باعث شکاف عمیق بین پزشکان ، پرستاران، جامعه و دولت خصوصی می شود.

  دوشنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۰۴
 • مخابره پیام صلح ایران به جهان در مجمع جهانی سلامت

  دبیر هفتمین نشست منطقه‌ای مجمع جهانی سلامت با بیان اینکه با وجود تبلیغات ایران هراسی دشمنان، مهم‌ترین و معتبرترین نشست جهانی سلامت که مظهر عدالت سلامت عمومی است، در ایران برگزار می‌شود، تاکید کرد: با برگزاری این مجمع پیام صلح خود را به جهان مخابره خواهیم کرد.

  دوشنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۰۱:۰۶
 • برگزاری اولین کنفرانس ملی بیمه سلامت

  رییس کمیته علمی اولین کنفرانس ملی بیمه سلامت گفت: سازمان بیمه سلامت ماموریت دارد برای کاهش خطرهای مالی با گسترش و ‏توسعه بیمه همگانی پایه سلامت، امکان بهره مندی عادلانه از خدمات مطلوب و اثربخش و زمینه حفظ و ارتقای سلامت را برای همه ‏جامعه فراهم کند.

  شنبه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۰۴:۳۳
 • ورود پزشک خانواده به ۶ استان

  مدیرعامل سازمان بیمه سلامت، از اجرای نظام ارجاع الکترونیکی و پزشک خانواده در ۶ استان خبر داد و گفت: اجرای نظام ارزیابی وسیع ضروری است.

  شنبه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۰۰:۴۴
 • جامعه پزشکی در دام تقابل با مردم نیافتد

  رئیس کل سازمان نظام پزشکی، با اشاره به طرح موضوعاتی همچون کارتخوان و مالیات پیرامون جامعه پزشکی، گفت: جامعه پزشکی مراقب باشد در دام تقابل با مردم نیافتد.

  جمعه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۵۰
v Next64636261605958321Prevصفحه 63 از 64 (1276)
حامیان مجله