• کارت‌های نظام پزشکی هوشمند شد

  معاون نظارت و برنامه‌ریزی سازمان نظام پزشکی از صدور کارت هوشمند نظام پزشکی با امضای الکترونیک از ابتدای اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸، خبر داد.

  شنبه ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۲۳:۱۴
 • فشارخون ۲۰ میلیون ایرانی بالای ۳۰ سال کنترل می شود

  معاون بهداشت وزارت بهداشت، گفت: از بین ۲۰ میلیون جمعیت بالای ۳۰ سال جامعه که فشارخون آنها پایش می‌شود، افراد دارای فشار خون بالا برای دریافت خدمات درمانی به سطوح بالاتر معرفی می‌شوند

  شنبه ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۰۸
 • سال‌هاست که در کشور فقط به بحث کمی ارائه خدمات توجه می‌شود

  معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: پرداختن به موضوعات روانپزشکی از اهمیت بسیاری برخوردار است و نیاز به توجه بیشتری دارد. بررسی‌های اخیر نشان می‌دهد که خدمات روانپزشکی و روانشناسی باید در جامعه گسترش پیدا کند.

  سه شنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۰۱:۵۲
 • نسخ‌ چه پزشکانی امسال "الکترونیک" می‌شود؟

  مدیرکل دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت از ورود طرح نسخه نویسی الکترونیک به مرحله اجرایی خبر داد و گفت: در سال جاری درصدد تکمیل این برنامه برای بیمه شدگان مشمول نظام ارجاع هستیم، به خصوص در استان‌های فارس و مازندران که پزشک خانواده در آن مستقر شده و بیمه‌شدگان روستایی که از مراکز بهداشتی درمانی به سطوح بالاتر ارجاع می‌شوند.

  سه شنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳
 • مکانیسم پرداخت در سیستم بهداشت و درمان اصلاح شود

  نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مکانیسم پرداخت در سیستم بهداشت و درمانی باید اصلاح شود و چنانچه اصلاح نشود باعث شکاف عمیق بین پزشکان ، پرستاران، جامعه و دولت خصوصی می شود.

  دوشنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۰۴
v Next66656463626160321Prevصفحه 64 از 66 (1313)
حامیان مجله