• وزارت بهداشت به اعتراضات کارشناسان «هوش‌بری» پاسخ داد

  دبیر کمیته ارزشیابی و برنامه‌ریزی رشته «هوش‌بری» وزارت بهداشت با اشاره به گلایه کارشناسان هوش‌بری درخصوص محدودیت اشتغال آن‌ها گفت: در صورت نیاز به این کارشناسان در بخش اورژانس بیمارستانی، لازم است دوره‌های تکمیلی برای آنها برگزار شود.

  يکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۷
 • از منافع مردم کوتاه نمی‌آییم حتی اگر به مافیا متهم شویم

  رئیس سابق سازمان غذا و دارو گفت: سازمان غذا و دارو همیشه مورد اتهام و تهمت بیرون سازمان از جمله مافیای دارو و امضاهای طلایی بوده است؛ اما همیشه در همه جا گفته‌ام که سازمان غذا و دارو پاک‌ترین و شفاف‌ترین سازمان کشور است.

  يکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۳
 • در حوزه سلامت باید میزان پرداخت از جیب مردم به ۲۵ درصد برسد

  معاون کل وزارت بهداشت گفت: در حوزه سلامت متوسط پرداخت از جیب مردم در دنیا ۲۴ درصد و در آمریکا ۱۸ درصد است این عدد در کشور ما ۵ سال قبل از اجرای طرح تحول سلامت ۵۴ درصد بود که در حال حاضر به ۳۵ درصد رسیده است؛ درحالی‌که در کشوری که پرداخت از جیب، بالای ۲۰ درصد باشد، رسیدن به اهداف کاهش هزینه‌ها غیرممکن می‌شود.

  شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ۱۹:۵۷
 • تعیین تعرفه‌های پزشکی استاندارد نبوده است

  عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، بابیان‌اینکه تعیین تعرفه‌ها باید بر اساس خدماتی که هر بخش ارائه می‌دهد، صورت بگیرد تا هزینه آنها را تامین کند، راهکار رفع مشکلات کنونی این بخش را در گروی تقویت بیمه‌ها دانست.

  شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ۱۸:۵۷
 • ویژگی های نمایشگاه ایران هلث 2019

  رییس اداره صادرات تجهیزات پزشکی و مسئول هماهنگی نمایشگاه های داخلی و خارجی حوزه تجهیزات پزشکی ویژگی های نمایشگاه تجهیزات پزشکی ایران هلث 2019 را تشریح کرد.

  شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ۱۷:۳۹
 • خدمات به بیماران MS باید با حداقل هزینه‌ به آنها ارائه شود

  معاون مرکز مدیریت پیوند وزارت بهداشت گفت: داروهای مورد نیاز بیماران MS به‌طور مرتب رصد می‌شود و در صورت وجود هر گونه کمبود تلاش می‌کنیم داروهای آنها را فراهم کنیم. همچنین بسته خدمتی برای حمایت از این بیماران تهیه شده است که خدمات تشخیصی، تصویربرداری، مشاوره و روانشناسی در این بسته تعریف شده است.

  شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ۱۵:۳۷
v Next5756551716[15]14321Prevصفحه 15 از 57 (1127)
حامیان مجله