• ده‌ها میلیون ماسک این هفته وارد بازار می‌شود

  رئیس سازمان غذا و دارو گفت: ده‌ها میلیون ماسک خارجی از انواع مختلف طی امروز و روزهای آینده وارد کشور می شود و علاوه بر مراکز بهداشتی- درمانی در داروخانه‌ها نیز توزیع می‌شود.

  شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۵۶
 • احتمال افزایش مبتلایان به کرونا تا ۲۰ هزار نفر

  هفته سخت کرونایی آغاز شد. وزیر بهداشت دیروز اعلام کرد که بر اساس بررسی اپیدمیولوژیک از رصد‌های ملی و بین‌المللی، پیک اصلی بیماری در هفته و روز‌های آتی است. سخنگوی وزارت بهداشت هم اعلام کرد که شیب نمودار ابتلا به کرونا در روز‌های آینده کماکان صعودی خواهد بود. اما این هفته سخت از زاویه آمار و ارقام چطور می‌تواند رقم بخورد؟

  شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹
 • بازبودن مطب های آقای دکتر شاه بیگی

  قابل توجه هموطنان عزیز بدینوسیله به اطلاع می رساند مطب های آقای دکتر سعید شاه بیگی و همکاران فوق تخصص # گروه_تازه_های_تندرستی روز شنبه 10اسفندماه 1398 باز می باشد. - خواهشمند است مراجعین محترم از ماسک و دستکش استفاده نمایند. - تمامی عزیزان علاوه بر تماس مستقیم به شماره های - 02177938095 - 02126452477 - 02177957666 - 02126452480 - می توانند جهت رزرو نوبت، از طریق وب سایت www.tazeha.org در بخش نوبت دهی انلاین اقدام نمایند. -هموطنان گرامی سوالات خودشان را می توانند در بخش پرسش و پاسخ وب سایت www.tazeha.org از متخصصان گروه تازه ها جویا شوند. - روابط عمومی گروه تازه های تندرستی

  شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۱۸
 • ۱۴ بیمار مشکوک به کرونا در ایلام شناسایی شدند

  مسوول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: ۱۴ مورد جدید مشکوک به بیماری کرونا در این استان شناسایی شده و نمونه آزمایش های این افراد به آزمایشگاه مربوطه در تهران ارسال شده است.

  پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ ۲۲:۴۳
 • مصوبات ستاد ملی مدیریت و مقابله با کروناویروس

  وزیر بهداشت گفت: به جای قرنطینه شهرها، در ستاد ملی مدیریت و مقابله با کروناویروس مقرر شد که محدودیت هایی برای عبور و مرور افراد مشکوک یا مبتلا به کووید۱۹ را اعمال کنیم.

  پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ ۲۲:۲۸
 • شماره تماس ۴۰۳۰ برای پاسخگویی به سوالات کرونایی

  رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، از شماره تماس ۴۰۳۰ برای پاسخگویی به سوالات کرونایی خبر داد و گفت: آمار کرونا نیز هر روز ساعت ۱۳ از طریق وزارت بهداشت اعلام می‌شود.

  پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ ۲۱:۳۵
 • جلسه اضطراری هیات رئیسه شورایعالی نظام پزشکی تشکیل شد

  بدنبال اپیدمی ویروس کرونا و وجود اشکالات متعدد در مدیریت این همه گیری و نرخ انتقال بالای آن و مالا افزایش سریع تعداد مبتلایان و بروز عوارض جسمی، روحی روانی و اجتماعی و غیره، جلسه اضطراری هیات رئیسه شورای عالی نظام پزشکی جهت بحث و بررسی پیرامون این مسئله تشکیل شد.

  چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۰:۳۰
 • مراکز خدمات جامع سلامت برای مقابله با کرونا تجهیز شد

  معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: ۳ مرکز خدمات جامع سلامت به منظور ارائه خدمات بیشتر به بیماران مبتلا به کرونا به صورت ۲۴ ساعته و ۶ مرکز خدمات جامع سلامت در شهر تهران از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب به بیماران با حضور پزشک و تیم سلامت خدمات ارائه می کند.

  سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۴۰
 • من هم کرونایی شدم

  معاون کل وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با انتشار فیلمی از ابتلا خود به ویروس کرونا خبر داد.

  سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۵۸
 • تست کرونای من مثبت شد

  نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه تست ابتلایش به کرونا مثبت است، به بیان درخواست خانواده‌های زندانیان سیاسی و امنیتی از رییس قوه قضاییه پرداخت.

  سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۴۷
 • کیت تشخیص بیماری کرونا بومی‌سازی می‌شود

  دبیر ستاد توسعه زیست‌فناوری با اشاره به همکاری مشترک ستاد توسعه زیست‌فناوری و اداره کل آزمایشگاه‌های سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت، برای تولید کیت‌های تشخیصی کرونا ویروس، گفت: بر اساس این همکاری مشترک قرار است با استفاده از توانمندی شرکت‌های دانش‌بنیان، کیت‌های تشخیصی را در داخل کشور تولید کنیم.

  دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ ۲۳:۲۴
v Next13113012919181716321Prevصفحه 17 از 131 (2604)
حامیان مجله