• روز ملی فیزیوتراپی

  با تلاش انجمن‌های فیزیوتراپی، در ۲ مرداد سال ۷۸ فیزیوتراپ‌ها توانستند، استقلال حرفه‌ای خود را به‌دست آورند. به همین مناسبت دوم مردادماه در ایران به عنوان روز فیزیوتراپی اعلام گردید.

  چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۲۸
 • ادامه فعالیت سانوفی در ایران با وجود تحریم‌ها و محدودیت‌ها

  مدیر منطقه اوراسیا و خاورمیانه شرکت سانوفی گفت: با لانچ داروی توژئو در بازار ایران نشان دادیم که با وجود تحریم‌ها و محدودیت‌ها برای فعالیت ما در بازار ایران تلاش می‌کنیم تا جدیدترین راه‌حل‌های درمانی را در اختیار بیماران ایرانی قرار دهیم.

  دوشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۸ ۱۹:۳۰
 • تا سال ۱۴۰۴ به استانداردهای روز دنیا می‌رسیم

  معاون کل وزارت بهداشت گفت: امروزه نسبت تخت به جمعیت در بیمارستان‌های کشور به طور متوسط ۱/۶ به ازای هر هزار نفر جمعیت است و بر اساس برنامه قرار است این نسبت تا سال ۱۴۰۴ به ۲/۶ تخت برسد که مطابق با استاندارد روز دنیاست.

  دوشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۸ ۱۸:۳۲
 • اساس گردشگری سلامت، پیشرفت‌های علمی در زمینه پزشکی است

  معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران از صنعت گردشگری سلامت کشور می‌گوید بخش آکادمیک گردشگری سلامت از مهمترین قسمت‌های این صنعت است که می‌تواندگردشگری پزشکی این حوزه را رونق ببخشد، دانشگاه پایه و اساس گردشگری سلامت کشور است و ایران جز آن دسته از کشورهایی است که در راستای این علم تجارت را با آن ادغام کرده که نتیجه بسیار خوبی را برای صنعت گردشگری سلامت کشور داشته است.

  دوشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۸ ۱۸:۱۱
 • روز جهانی مغز

  میگرن، شعار امسال روز جهانی مغز

  دوشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۸ ۱۱:۱۳
 • روز ملی معلولان جسمی حرکتی

  تعداد معلولان جسمی حرکتی در ایران، ۳۰ درصد از کل جمعیت معلولان کشورمان را تشکیل می دهند.

  دوشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹
 • 30 تیر روز عقب‌ماندگی ذهنی

  بیش از دویست سال است که از شناخت عقب‌ماندگی ذهنی، در کودکان می‌گذرد. عقب‌ماندگی ذهنی نارسایی است که در فعالیت‌های عقلی و اجتماعی اختلال ایجاد می‌کند و به سه دسته تقسیم می‌شود: ۱- عمیق و شدید۲- خفیف ۳- ملایم. در نوع اول، بیمار رفتاری کاملا غیرارادی دارد. در نوع دوم، تعادل جسمی ند

  يکشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۸ ۱۰:۲۲
v Next6362618765321Prevصفحه 6 از 63 (1260)
حامیان مجله