پسندیدم : ۱۱۸

يکشنبه ۲۲ مهر ۱۴۹۷ ۱۶:۵۸

تازه های پزشکی

نخستین جشنواره ملی رسانه های دیجیتال سلامت

جشنواره ملی رسانههای دیجیتال سلامت از سوی وزارت بهداشت و توسط موسسه آوای هنر سلامت ۲۵ الی ۲۶مهرماه برگزار خواهد شد.
جشنواره ملی رسانه های دیجیتال سلامت از سوی وزارت بهداشت و توسط موسسه آوای هنر سلامت 25 الی 26مهرماه برگزار خواهد شد.
به گزارش مفدا این جشنواره در محورهای بازیهای رایانهای، تلفن همراه، نرم افزارهای رایانهای، وب سایت و وبلاگ اطلاعرسانی و آموزشی، سرویسها و خدمات الکترونیک سلامت، شبکههای اجتماعی، سامانههای هوشمند سلامت و هنرهای دیجیتال برگزار میشود.
تاکید میشود تمامی آثار و خدمات مرتبط با تامین، حفظ و ارتقای سلامت جسمی، روانی، اجتماعی و معنوی میتوانند در این جشنواره شرکت کنند.
از بخشهای جانبی این جشنواره میتوان به معرفی شتاب دهنده برتر سلامت، دانشگاهها، سازمانهای مردم نهاد و دستگاههای برتر در حوزه تولید رسانههای دیجیتال سلامت، شرکت برتر در حوزه تولید رسانههای دیجیتال، استارت آپ برتر سلامت، مقالات و پژوهشهای مرتبط با رسانههای دیجیتال و بخش بین الملل اشاره کرد. منظور از بخش بین المللی آثار دیجیتال ایرانی هستند که توانستهاند در کشورهای دیگر فروش داشته باشد.
هدف از برگزاری این جشنواره استفاده از ظرفیت بالای رسانههای دیجیتال در ارتقای سواد سلامت جامعه، جریان سازی و بستر سازی برای تولید و توسعه محتوای دیجیتال سلامت و شناسایی تولیدکنندگان آثار دیجیتال سلامت و تشکیل بانک اطلاعاتی جهت ارایه خدمات بهینه است.
همچنین کمک به توسعه کسب و کارهای نوپا (ااستارت آپهای دیجیتال سلامت)، کاهش هزینه و تسهیل دسترسی عمومیبه تولیدات سلامت در هر زمان و هر مکان، حمایت از افراد، مراکز، مؤسسات، تشکلها و شرکتهای فعال در حوزه تولید آثار و محصولات سلامت و ایجاد بستر رقابت میان تولیدکنندگان رسانههای دیجیتال سلامت در جهت رشد، شکوفایی و همچنین رونق بخشی به بازار داخلی و صادرات در این صنعت از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره عنوان شده است.
لازم به ذکر است پایگاههای اینترنتی و وبلاگهای متقاضی شرکت در جشنواره میبایست در وبسایت ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی ایران به نشانی www.samandehi.ir ثبت شده باشند.

همچنین متقاضیان شرکت در بخش نرم افزارهای رایانهای تنها میتوانند آثار دارای گواهی ثبت یا پروانه انتشار خود را در جشنواره شرکت دهند. هر متقاضی میتواند حداکثر با ۵ اثر خود در جشنواره شرکت کند.
آثار شرکت کننده در بخش تولیدات دانشگاهها و سازمانها نیز میبایست توسط یکی از دانشگاهها و سازمانها تولید شده باشد


کلمات کلیدی : جشنواره ملی رسانه های دیجیتال سلامت

نسخه چاپی

نظر خود را ثبت کنید

حامیان مجله