پسندیدم : ۸۴

شنبه ۲۶ آبان ۱۴۹۷ ۱۷:۵۲

خبر

درگذشت دکتر سیدتقی نوربخش

هیئت تحریریه نشریات #تازه های_تندرستی در گذشت دکتر سیدتقی نوربخش، این پزشک توانمند، را به جامعه دانشگاهی کشور عزیزمان و به تمام آحاد مردم صمیمانه تسلیت عرض می نماید.
زندگینامه و سوابق کاری مرحوم استاد دکتر سید تقی نوربخش

دکتر سید تقی نوربخش در روز 10 تیرماه 1339 در شهرستان قائن خراسان جنوبی بدنیا آمد. سید تقی نور بخش بعد از گرفتن مدرک پزشکی خود در سال1363 وقتی 24 ساله بود بعنوان دبیر ستاد جنگ و جهاد دانشگاه تهران انتخاب شد و تا سال 1376 در این پست و مقام خدمت کرد.

بعد از اخذ  مدرک پزشکی عمومی در گیر جنگ ایران و عراق شد سپس در سال1372 دکترای تخصصی خود را در رشته ارتوپدی از دانشگاه تهران اخذ کرد.

مرحوم دکتر نور بخش از سال 1370 وارد سازمان تامین اجتماعی شد و سال 74 به مدیرکل درمان تامین اجتماعی استان یزد منصوب شد. وی در سال1380 مدیر نمونه ملی انتخاب شد.

مرحوم دکتر نور بخش از سال71به مدت 12 سال  عضو منتخب شورای عالم نظام پزشکی بود و از سال 82 تا 84 قایم مقام رییس کل سازمان پزشکی ایران منصوب شد.

دکتر سید تقی نور بخش در دولت یازدهم حسن روحانی در شهریور سال92 توسط دکتر ربیعی به ریاست سازمان تامین اجتماعی منصوب شد و این سازمان را تا حدی از حاشیه ها بیرون کشید.

طراحی نظام ارجاع درمان اجتماعی در سال77 و را اندازی بیمارستان میلاد و پرداخت به روز بدهی های دولت به سازمان تامین اجتماعی از سوابق مرحوم دکتر نور بخش می باشد.

هیئت تحریریه نشریات #تازه های_تندرستی در گذشت این پزشک توانمند را به جامعه دانشگاهی کشور عزیزمان و به تمام آحاد مردم صمیمانه تسلیت عرض می نماید.

روحش قرین عظمت و شادی باد


کلمات کلیدی : وفات، دکتر سیدتقی نوربخش

نسخه چاپی

نظر خود را ثبت کنید

حامیان مجله