پسندیدم : ۱۶۰

شنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۱۸

آمار آلزایمر
آمارهای مربوط به بیماری آلزایمر دلهره آور است. طبق مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC) امریکا، آلزایمر ششمین علت شایع مرگ در بزرگسالان آمریکایی است. رتبه پنجم در میان علت های مرگ و میر در افراد 65 سال به بالا است.

یک مطالعه نشان داد که 4.7 میلیون آمریکایی بالای 65 سال در سال 2010 به بیماری آلزایمر مبتلا شده اند. این محققان پیش بینی کرده اند که تا سال 2050 ، 13.8 میلیون آمریکایی مبتلا به آلزایمر خواهند بود.

مرکز CDC تخمین می زند که بیش از 90 درصد مبتلایان به آلزایمر تا سن 60 سال، هیچ علائمی نشان نمی دهند.

آلزایمر یک بیماری گران قیمت است. طبق گزارش CDC، حدود 259 میلیارد دلار برای هزینه های مراقبت از آلزایمر و زوال عقل در ایالات متحده در سال 2017 هزینه شده است.

آلزایمر یک بیماری پیچیده است که بسیاری از موارد ناشناخته در آن وجود دارد. آنچه شناخته شده است این است که با گذشت زمان وضعیت بدتر می شود ، اما درمان می تواند به تأخیر علائم کمک کرده و کیفیت زندگی شما را بهبود بخشد.

اگر فکر می کنید شما یا یکی از عزیزانتان ممکن است آلزایمر داشته باشید ، اولین قدم این است که با کلینیک تازه های تندرستی تماس بگیرید و برای متخصصان آلزایمر و دمانس وقت مشاوره بگیرید. آنها می توانند به شما در تشخیص دقیق کمک کنند، در مورد آنچه می توانید انتظار داشته باشید، بحث کنند و به شما در ارتباط با خدمات و پشتیبانی به بیمارتان کمک کنند. اگر علاقه مند هستید ، آنها همچنین می توانند به شما اطلاعاتی درباره شرکت در آزمایشات بالینی را بدهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های کلینیک های تازه های تندرستی تماس حاصل نمایید:

02177938095 و 02126452480توجه: این اطلاعات، مشمول قانون حمایت از مولفان و مصنفان است. هر کس تمام یا قسمتی از این اثر را بدون اجازه مدیر مسوول سایت تازه های تندرستی، نشر یا پخش نماید، مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.


منبع : خبرگزاری تازه های تندرستی


کلمات کلیدی : آلزایمر، آمار آلزایمر، کلینیک تازه های تندرستی

نسخه چاپی
  • Amir

    سلام جناب دکتر شاه بیگی ممنون از اطلاعات مفید و همیشگی

    شنبه ۶ شهريور ۱۴۰۰ ۲۲:۰۴

نظر خود را ثبت کنید

حامیان مجله